Майже 200 тисяч людей у більшій частині країн світу підхопили коронавірус: інфографіка поширення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

COVID-19 дістався вже до понад 155 країн світу

У світі станом на 18 березня загальна кількість загиблих від коронавірусу людей наближається до 8000, інфікованих вже майже 200 000.

Наразі найбільший спалах коронавірусу припав на Європу. Серед європейських країн більше всього постраждала Італія, де найбільша у світі смертність.

Коронавірус у світі. Інфографіка станом на 09:00 18 березня
ТСН.ua

Через карантин та обмежувальні заходи у низці країн (закриття кордонів, припинення авіасполучення, призупинення залізничних та автобусних перевезень), тисячі людей в усьому світі залишилися заблокованими і не можуть повернутися додому.

Працівники Amazon скаржаться, що швидкий темп роботи на тлі тривалого спалаху коронавірусу руйнує їхнє фізичне та психічне здоров'я, коли вони намагаються йти в ногу з масовим новим попитом.

У США коронавірус дістався до кожного штату. У Японії є надія на лікування. Медичні органи Китаю заявили, що препарат, який використовується в Японії для лікування нових штамів грипу, виявився ефективним для хворих на коронавірус, повідомили японські ЗМІ 18 березня.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції