Майже 300 тис солдат і понад 1000 літаків: у Росії стартували найбільші в історії РФ військові навчання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Активна фаза навчань відбудеться з 11 по 17 вересня.

11 вересня стартують найбільші в історії Російської Федерації військові навчання "Восток-2018", в яких візьмуть участь майже 300 тисяч військовослужбовців.

Про це пише російський Інтерфакс.

"До навчань залучаються війська Східного і Центрального військових округів, Північного флоту і Повітряно-десантних військ, а також частина сил Далекої, Військово-транспортної та оперативно-тактичної авіації Повітряно-космічних сил. Всього в маневрах буде задіяно 297 тис. військовослужбовців, більше тисячі літаків, вертольотів і безпілотних літальних апаратів, до 36 тисяч танків, бойових машин піхоти, бронетранспортерів та інших машин, до 80 кораблів і суден забезпечення", - повідомив начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Валерій Герасимов.

Фотогалерея РФ розпочала масштабне переміщення військової техніки до кордону ЄС під прикриттям навчань (2 фото)

Активна фаза "Восток-2018" відбудеться з 11 по 17 вересня в два етапи. "Основні дії розгорнуться на п'яти загальновійськових полігонах, чотирьох полігонах ВПС і ППО, в акваторіях Охотського і Берінгова морів, Авачинського і Кроноцького заток", - повідомив Герасимов.

Як уже повідомлялося, у Білорусі відбулися спільні з Росією військові навчання "Захід-2017". Вони відбулися на території цієї країни та Калінінградської області Росії - біля кордонів України та східних рубежів НАТО. В РНБО України заявили, що реальна кількість учасників - до чверті мільйона військовослужбовців. А російський політтехнолог Станіслав Бєлковський вважає, що Путін занурився у філософію гібридної війни. "Це просто демонстрація м'язів, значення якої не варто перебільшувати", - каже експерт.

ВідеоРосія розпочала широкомасштабні військові навчання на окупованих територіях

Навчання проходитимуть в Криму, Абхазії та Південній Осетії. Про це повідомляє "Радіо Свобода". Вони стартували, щойно переобрали Путіна. Він одразу заявив, що Росія напрацьовуватиме обороноздатність.

Росія розпочала широкомасштабні військові навчання на окупованих територіях

Залиште свій коментар

Вибір редакції