Майже 300 тис солдат і понад 1000 літаків: у Росії стартували найбільші в історії РФ військові навчання

Майже 300 тис солдат і понад 1000 літаків: у Росії стартували найбільші в історії РФ військові навчання

Фото: Reuters

Активна фаза навчань відбудеться з 11 по 17 вересня.

11 вересня стартують найбільші в історії Російської Федерації військові навчання "Восток-2018", в яких візьмуть участь майже 300 тисяч військовослужбовців.

Про це пише російський Інтерфакс.

"До навчань залучаються війська Східного і Центрального військових округів, Північного флоту і Повітряно-десантних військ, а також частина сил Далекої, Військово-транспортної та оперативно-тактичної авіації Повітряно-космічних сил. Всього в маневрах буде задіяно 297 тис. військовослужбовців, більше тисячі літаків, вертольотів і безпілотних літальних апаратів, до 36 тисяч танків, бойових машин піхоти, бронетранспортерів та інших машин, до 80 кораблів і суден забезпечення", - повідомив начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Валерій Герасимов.

Активна фаза "Восток-2018" відбудеться з 11 по 17 вересня в два етапи. "Основні дії розгорнуться на п'яти загальновійськових полігонах, чотирьох полігонах ВПС і ППО, в акваторіях Охотського і Берінгова морів, Авачинського і Кроноцького заток", - повідомив Герасимов.

Як уже повідомлялося, у Білорусі відбулися спільні з Росією військові навчання "Захід-2017". Вони відбулися на території цієї країни та Калінінградської області Росії - біля кордонів України та східних рубежів НАТО. В РНБО України заявили, що реальна кількість учасників - до чверті мільйона військовослужбовців. А російський політтехнолог Станіслав Бєлковський вважає, що Путін занурився у філософію гібридної війни. "Це просто демонстрація м'язів, значення якої не варто перебільшувати", - каже експерт.

Росія розпочала широкомасштабні військові навчання на окупованих територіях

Росія розпочала широкомасштабні військові навчання на окупованих територіях

Повʼязані теми:

Наступна публікація