Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже 40% американців хочуть імпічменту Трампа - опитування

Майже стільки ж не вважають дії президента гідними засудження.

Близько 60% американських виборців хочуть, аби президент Дональд Трамп або залишив свій кабінет через імпічмент або був формально засуджений. Про це йдеться у дослідженні Центру політичних досліджень Гарвардського університету на замовлення видання The Hill.

Опитування показує, що більшість громадян підтримує вжиття якихось заходів щодо президента, однак яких саме – думки розділились. 39% проголосували за імпічмент. 20% - за формальне засудження. 41% - не хоче вдаватись до жодних дій.

Тих, хто бажає імпічменту, запитали – чи має бути підставою для недовіри секс-скандал з моделлю, якій Трамп нібито заплатив за мовчання. 49% виборців погодились, що це достатній привід, а 51% заявили, що не цей скандал схилив їх до думки про імпічмент.

Крім того дослідники задали питання – чи вірять вони у зв’язок Трампа з Росією під час президентської кампанії. 39% сказали, що вірять у ці зв’язки, стільки ж – не вірять, ще 22% не знають, чи існують істотні докази цьому.

У опитуванні взяли участь 1473 зареєстрованих виборців, опитування проводилось від 24 до 26 грудня поточного року.

Нагадаємо, раніше член Демократичної партії Джеррі Недлер заявив, що якщо буде доведено, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп доручив своєму юристу заплатити колишній моделі Playboy за мовчанку про їхні стосунки, це може вважатися порушенням правил фінансування передвиборчої кампанії і стати підставою для імпічменту. У американських ЗМІ почала поширюватися інформація, що Трамп всерйоз хвилюється можливим імпічментом.

29 листопада колишній адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Майкл Коен визнав провину в дачі неправдивих свідчень у Конгресі стосовно проекту будівництва хмарочоса Trump Tower у Москві. За словами Коена, два роки тому він розповів конгресменам, які досліджували можливе російське втручання у вибори в США, що проект у столиці РФ був згорнутий в січні 2016 року, тоді як насправді це сталося тільки в червні – коли Трамп уже був єдиним претендентом на роль кандидата від республіканців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції