Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже півтисячі ТРЦ без ліцензій та 140 тисяч порушень. В РФ проводять перевірки після пожежі в Кемерові

Порушення зафіксовано у половини перевірених об'єктів.

У Росії без відповідних дозволів працює 400 торговельних і розважальних центрів та об'єктів з масовим скупченням людей.

Про це свідчать дані перевірки Міністерства надзвичайних ситуацій Росії після пожежі у Кемерові, передає ТАСС.

Російські надзвичайники загалом перевіряють 38 тисяч об'єктів масового скупчення людей, зокрема торговельно-розважальні центри. Після ревізії половини з них - 19 тисяч - було виявлено 140 тисяч порушень. 400 об'єктів взагалі експлуатуються без дозволів.

"Ситуація ускладнюється наявністю фактів експлуатації подібних будівель без відповідного дозволу. Протягом перевірок встановлено 400 таких об'єктів", - сказав головний державний інспектор з пожежного нагляду Рінат Єнікеєв. 

Серед інших порушень - незадовільний стан шляхів евакуації (10,5 тисячі об'єктів), прорахунки у системі захисту від диму (1,6 тисячі), персонал не проходив навчання із заходів безпеки (4,5 тисячі).

"Будівництво і реконструкція 152 об'єктів з порушенням законодавства здійснювалася без розроблених та узгоджених з МНС Росії спеціальних технічних умов, що відбивають специфіку протипожежного захисту унікальних об'єктів", - сказав Єнікеєв.

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимова вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутной кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку.

В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення.

За останніми офіційними даними, загинули 64 людини. Водночас місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка склала списки загиблих у пожежі. У списках зазначено 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Основна версія слідства - несправність проводки, в російському МНС не виключили й підпал. У справі заарештовано сім осіб, стосовно одного з пожежників завели справу про халатність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції