Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже половина німців виступають за збереження санкцій проти Росії – опитування

Однак 36% вважають РФ надійним партнером.

Близько 45% німців схвалюють введення санкцій ЄС проти Росії за анексію Кримського півострова та воєнні дії на Сході України.

Про це йдеться у даних соціологічного опитування суспільним німецьким телеканалом ZDF, який фінансується за рахунок плати за громадське мовлення та реклами. 

Однак майже 36% вважають, що санкції потрібно пом’якшити. Лише 14% висловилися за їхнє посилення.

Схожа цифра у питанні довіри до Росії – тих же 36% вважають її надійним партнером, 58% РФ не довіряють. Проте, Сполученим Штатам за президента Трампа довіряють лише 14% німців, Китаю – 43%.

Нагадаємо, згідно даних соціологічного опитування російського Фонду"Громадська думка", лише 23% росіян вважають Німеччину недружньою країною, тоді як у топі найбільш ворожих країн для РФ опинилися США та Україна.

ВідеоПорошенко обговорив з Меркель та Макроном санкції проти Росії

День Петра Порошенка розпочався зі сніданку із канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макрон у старовинній ратуші міста Аахен. Порошенко розповів журналістам, що вони обговорили санкції проти Росії та порушення режиму тиші на сході України. Після зустрічі Порошенко долучився до церемонії вручення премії імені Карла Великого.

Порошенко обговорив з Меркель та Макроном санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції