Майже три десятки робочих отримали великі дози радіації на Фукусімі

28 осіб отримали більше 100 мілізіверт на годину. При цьому в МАГАТЕ зазначили, що жоден з робітників не отримав дозу, що перевищує 250 мілізіверт на годину.

Японія повідомила МАГАТЕ про те, що 28 людей отримали високі дози радіації під час ліквідації наслідків катастрофи на аварійній АЕС Фукусіма-1.

Ці 28 осіб отримали більше 100 мілізіверт на годину. При цьому в МАГАТЕ зазначили, що жоден з робітників не отримав дозу, що перевищує 250 мілізіверт на годину. Вона встановлена для ліквідаторів аварій на АЕС.

Зазначимо, що зазвичай працівник АЕС отримує приблизно мілізіверт на годину за п'ять років роботи.

У березні двоє японських робітників було госпіталізовано після отримання дози у 170-180 мілізіверт на годину. До середини квітня їхній стан значно покращився.

Нагадаємо, після потужного землетрусу, який стався у Японії, 11 березня, через відмову системи охолодження на АЕС Фукусіма-1 сталися вибухи на першому, другому і третьому енергоблоках, пізніше чулися вибухи і кілька загорянь на четвертому енергоблоці.

Через кілька витоків радіації власті евакуювали людей з 20-кілометрової зони довкола АЕС, а також ввели заборону на польоти над станцією у радіусі 30 кілометрів.

Пізніше стала з'являтися інформація про виявлення у ряді районів Японії радіоактивних елементів, зокрема, ізотопів йоду і цезію, в повітрі, морській і питній воді, а також у продуктах харчування.

12 квітня власті Японії оголосили про підвищення рівня небезпеки на Фукусімі-1 до максимального, рівного чорнобильському. При цьому в ТЕРСО заявили, що наслідки аварії на станції можуть, кінець кінцем, перевищити масштаби трагедії на Чорнобильській АЕС 1986 року.

15 квітня компанія-оператор аварійної японської АЕС Фукусвма-1 TEPCO почала скидати у море в районі станції мішки з цеолітами, здатними вбирати радіоактивні речовини.

Читайте також:

МАГАТЕ: ситуація на "Фукусімі" не така страшна, як була на ЧАЕС

У зоні відчуження навколо "Фукусіми-1" почали шукати зниклих безвісти

Рівень радіації в океані біля Японії досяг рекордних значень

Японський журналіст-сталкер показав відео із зони відчуження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: