Майже як Меркель: Мей піде з посади очільника своєї партії перед наступними виборами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед консерваторів йдуть серйозні суперечки у зв’язку із Brexit.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей підтвердила, що піде з посади очільника Консервативної партії напередодні майбутніх виборів у 2022 році.

Про це вона заявила журналістам у Брюсселі, передає Associated Press.

"Я вважаю правильним те, що інший лідер партії поведе нас на ці загальні вибори", - заявила вона.

Водночас, Мей не розповіла, чи піде у відставку в разі дострокових виборів у Британії через суперечки навколо її виходу з Європейського союзу.

Нагадаємо, 12 грудня Консервативна партія Великої Британії провела голосування щодо недовіри чинній лідерці та прем’єр-міністру країни Терезі Мей. Недовіру їй висловили 117 депутатів-консерваторів, тоді як 200 парламентарів підтримали чинну голову уряду і залишили її на цій посаді.

Раніше заплановане на 11 грудня голосування в британському парламенті про затвердження угоди стосовно виходу Великої Британії з Євросоюзу перенесли. Таке рішення ухвалила Тереза Мей через те, що парламентарі з великою ймовірністю не ухвалили б цей документ.

ВідеоТереза Мей вирішила відкласти ключове голосування щодо угоди про "Брекзит"

Документ з умовами виходу країни з ЄС Лондон та Брюссель обговорювали півтора року. Затвердити угоду мав парламент уже сьогодні, у вівторок. Але через імовірний провал голосування скасували. З угодою чи без - вийти зі складу Євросоюзу Велика Британія має 29 березня. Утім, доти британці мають право передумати. 

Тереза Мей вирішила відкласти ключове голосування щодо угоди про "Брекзит"

Залиште свій коментар

Вибір редакції