Медаль патріарха Кирила не врятувала скандального заступника міністра культури РФ від арешту

Його підозрюють у розкраданні бюджетних коштів.

У Москві Лефортовський суд санкціонував арешт заступника міністра культури Росії Григорія Пірумова: його підозрюють у розкраданні бюджетних коштів, виділених на реставрацію відомих російських пам'яток, таких як Ермітаж і Новодівочий монастир.

"Суд постановив задовольнити клопотання слідства і взяти Пірумова під варту терміном до 10 травня", - цитує суддю ТАСС.

"У слідства є підстави вважати, що, володіючи коштами, що він може втекти, використовуючи своє становище, може чинити тиск на свідків", - сказав слідчий під час засідання. Також він зазначив, що точне місцеперебування викрадених коштів не встановлено, і просив взяти Пірумова під варту.

Своєю чергою прокурор зазначив, що справу порушено законно і врахований соціальний статус підозрюваного, у зв'язку з чим клопотання слідства підлягає задоволенню.

Примітно, що адвокат фігуранта Федір Купріянов зазначив, що Пірумов має численні державні нагороди, в тому числі орден "За заслуги перед Вітчизною" 2-го ступеня, а також медаль Російської православної церкви.

Захист Пірумова заявив, що оскаржить його арешт.

Раніше повідомлялося, що заступника міністра культури РФ Григорія Пірумова підозрюють в організації злочинної групи, збиток від дій якої при укладенні контрактів на виконання реставраційних робіт становив не менше 50 млн рублів. Розслідування пов'язане з контрактами на реставрацію таких об'єктів як Ермітаж, Новодівочий монастир, Іоанно-Предтеченський жіночий монастир та Ізборська фортеця під Псковом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: