Медіакорпорація Мердока подала до суду на компанію Берлусконі

Медіакорпорація News Corp, що належить Руперту Мердоку, звинувачує Mediaset Сільвіо Берлусконі в несумлінній конкуренції.

Корпорація американського медіамагната Руперта Мердока News Corp подала до суду на компанію Mediaset, що належить прем'єр-міністру Італії Сільвіо Берлусконі.

Позивачем виступає італійський оператор супутникового телебачення Sky Italia, що належить News Corp. Відповідачами - телекомпанія RTI та рекламна компанія Publitalia, власником яких є Mediaset.

Позивач обвинувачує відповідачів в порушенні антимонопольних законів і в несумлінній конкуренції. У News Corp вважають, що RTI та Publitalia незаконно відмовили Sky Italia в розміщенні реклами на комерційних каналах Canale 5, Italia 1 і Rete 4.

Компанія Сільвіо Берлусконі контролює велику частину італійських ЗМІ, проте корпорація Мердока займає домінуючу позицію на ринку платного телебачення Італії.

У червні Берлусконі фактично звинуватив Мердока в організації сексуального скандалу довколо його імені. Він заявив, що скандал ініціювали ЗМІ, що "належать декому, хто змагається з Mediaset".

Тоді попри судову заборону, іспанська газета El Pais 5 червня все-таки опублікувала підбірку скандальних фото з інтимних вечірок, які в себе на віллі організовує прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.

Сам Берлусконі звинуватив в критичних статтях на свою адресу медіа-магната Руперта Мердока.

На його думку, Мердок, чия компанія News Corp незадоволена високим податком на додану вартість для платних телеканалів, навмисне організував проти нього інформаційну компанію, одним з епізодів якої сталі його стосунки з неповнолітньою моделлю.

На думку прем'єра, безпосереднім поштовхом до організації скандалу стало ухвалене в 2008 році рішення італійського уряду, згідно якому ПДВ для Sky Italia був підвищений з 10% до 20%.

Читайте також:

Берлусконі оголосив себе найкращим прем'єром Італії

Берлусконі стверджує, що він супермен і проституткам не платить

Мердок пообіцяв зробити платним онлайн-контент News Corp.

Медіамагнат Руперт Мердок заплатив за мовчання жертвам папарацці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: