Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики зареєстрували другу смерть від коронавірусу за межами материкового Китаю

У лікарні помер 39-річний чоловік.

Другий пацієнт помер від коронавірусу за межами материкового Китаю. Смерть від недуги зареєстрували у лікарні Гонконгу, повідомляє CNN.

39-річний чоловік помер сьогодні в лікарні Принцеси Маргарет. 21-го січня він поїхав на швидкісному потязі з Гонконгу до Уханя і за два дні повернувся.

Чоловік стверджував, що протягом інкубаційного періоду не відвідував ані медзакладів, ані ринку з морепродукатми. Також він виключав, що міг захворіти після контакту з дикими тваринами. 

Нагадаємо, раніше у Філіппінах від смертоносного коронавірусу з Уханя помер 44-річний місцевий житель. Цей смертельний випадок став першим поза межами Китаю

Вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції