Медофф змирився з вироком: він готовий відсидіти 150 років

Аферист Бернард Медофф не збирається оскаржувати вирок суду. Чому, теж не коментує.

Творець найбільшої в світі фінансової піраміди Бернард Медофф, засуджений за шахрайство до конфіскації майна та 150 років тюремного ув'язнення, вирішив не оскаржувати вирок.

"Ми не збираємося подавати апеляцію. Це наше рішення і жодних подальших коментарів не буде", - заявила адвокат Медоффа Іра Лі Соркін.

Нагадаємо, Федеральний суд Нью-Йорка 29 червня визнав 70-річного фінансиста винним в шахрайстві з цінними паперами, шахрайстві з використанням електронних засобів комунікації, відмиванні грошей, махінаціях у сфері інвестиційних консультацій, лжесвідченні, крадіжці коштів з фонду виплат співробітникам компанії.

Афера ветерана Уолл-Стріт тривала з 80-х років, через створені ним схеми пройшло близько 170 мільярдів доларів. Гроші нових інвесторів використовувалися ним для виплат відсотків за старими внесками, при цьому здійснювалася тотальна підробка всієї документації, що свідчила про інвестування коштів.

Фінансова піраміда Бернарда Медоффа обвалилася в грудні 2008 року, розорилися сотні людей і компаній. Суд ухвалив стягнути з фінансиста 65 мільярдів доларів. Проте навіть якщо продати все, що є у подружжя Медоффів, вийде трохи більше 150 мільйонів доларів.

Організатор найбільшої на теренах СНД фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді оцінив фінансову піраміду Медоффа. Він зазначив, що головна помилка американського ділка - в тому, що той не передбачав кризи, а потім у нього здали нерви.

"Він же не підготувався жодним чином: нічого не приховав і не передав рідним", - пояснив Мавроді.

Читайте також:

Судові виконавці вигнали дружину Медоффа з пентхауса

Сергій Мавроді розкрив помилки Бернарда Медоффа

"Аферист сторіччя" Медофф отримав 150 років в’язниці

Перед арештом Медоффа з його рахунків зникли мільярди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: