Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв анонсував створення в Росії офшорів, що допоможуть олігархам під санкціями

У РФ планують створити райони з особливим правовим та податковим режимом.

Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв підтримав ідею створення в Росії двох територій зі спеціальним режимом, щоб допомогти російським компаніям зі списку санкцій Вашингтону.

Про це повідомляє Reuters.

Він заявив, що зовсім скоро райони з особливим правовим статусом і податковим режимом будуть створені в Приморському краї і Калінінградської області - на островах Руський і Жовтневий. Такий законопроект підготувало Мінекономрозвитку Росії. Його головна мета – прискорити переказ зарубіжних активів до спецрайону та можливість не розкривати частину відомостей.

За задумом його авторів, юридичні особи - резиденти спецрайонів - отримають особливий статус міжнародної компанії, що даватиме змогу зареєструвати компанію за один день і не розкривати відомості про акціонерів і менеджмент.

Окрім цього, передбачаються гнучкі правила для акціонерних угод та угод з відчуження активів і винятки з валютного законодавства. Наприклад, скасування валютних обмежень і можливість розраховуватися у валюті. Також резиденти будуть платити податки тільки від доходів, отриманих в Росії.

Нагадаємо, на початку квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. До санкційного списку, зокрема, увійшли бізнесмени Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Кирило Шамалов та Віктор Вексельберг. Бізнесмени відчули на собі дію санкції - через заморожені активи вони втратили мільярди, а у їхніх підприємств розпочалися труднощі.

ВідеоСполучені Штати запровадили нові санкції проти Росії

Цього разу під обмеження потрапить оборонний сектор країни. Йдеться про щонайменше шість російських структур, зокрема, Головне управління Генерального штабу Росії - більш відоме, як ГРУ. Навчальний центр зенітних військ у Гатчині, тульське конструкторське бюро, науково-дослідний інститут Міноборони у Курську, науково-виробничий концерн і 183-й гвардійський зенітно-ракетний полк. Окрім Росії, у цьому ж санкційному списку опинилися особи та компанії з Китаю, КНДР, Туреччини та Ірану.

Сполучені Штати запровадили нові санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції