Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв через місяць відреагував на скандальний сюжет про свої захмарні статки

Російський прем'єр вважає зібраний на нього компромат "нісенітницею і якимись папірцями".

Гучне розслідування Фонду боротьби з корупцією про казкове багатство прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва спонсорували "приватні інвестори, щоб витягнути людей на вулиці".

Про це заявив російський прем'єр, коментуючи скандал вперше за місяць після того, як він розгорівся, пишуть російські ЗМІ.

"Кому це вигідно? Це вигідно тим, хто замовляє подібного роду (компрометувальні) сюжети, матеріали. Це, як правило, люди, у яких є цілком конкретні політичні цілі. За так званими розслідуваннями ховається спроба витягнути людей на вулицю, домогтися політичних цілей, то ганьба", - сказав він, назвавши зібраний компромат "нісенітницею і якимись папірцями".

Окрім цього, Медведєв вважає, що очільник фонду, опозиціонер Олексій Навальний – "судимий персонаж", який "відкрито закликає зробити його президентом".

"Молодь підставляють під правоохоронну машину, це ганебна позиція для досягнення своїх шкурних цілей", - додав він.

Нагадаємо, відповідно до розслідування опозиціонера Олексія Навального, на "благодійні" гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток і агрокомплекс в Мансуровому, гірську резиденцію "Псехако" в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Милівці і рубльовську резиденцію, вартість якої оцінюють приблизно в 5 мільярдів рублів.

Після оприлюдення результатів розслідування різними містами Росії прокотилися антикорупційні несанкціоновані, як повідомляють ЗМІ, мітинги. Чи не найгарячіше було у Москві — силовики застосовували проти людей сльозоточивий газ та силу. Проте були випадки застосування сили і проти правоохоронців.

Кульмінаційним моментом стало затримання Навального, він буде перебувати під адміністративним арештом до суду. При цьому було затримано всіх співробітників фонду Навального. Вони всі проведуть ніч у відділку поліції.

Затримували і простих мітингувальників, навіть неповнолітніх. За останніми даними ОВД-інфо, тільки в Москві було затримано щонайменше 933 особи. Тим часом у Мережі користувачі почали нарікати, що центральні російські канали замовчують протести. Утім, згодом повідомлення про протести з'явилося на пропагандистському каналі "Росія-1".

ВідеоХвиля обурення захопила росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції