Медведєв доручив захистити російські компанії від впливу санкцій РФ проти України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Росії побоюються, що санкційне протистояння між країнами може мати негативні наслідки для власних підприємців.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив Міністерству промисловості і торгівлі та Міністерству економічного розвитку РФ допомогти російським підприємцям запобігти негативним наслідкам введення санкцій проти України.

Відповідну постанову із його підписом оприлюднено на сайті уряду Росії.

"Міністерству промисловості і торгівлі Російської Федерації і Міністерству економічного розвитку Російської Федерації забезпечити збалансованість товарних ринків і запобігання негативному впливу спеціальних економічних заходів на діяльність російських організацій", - йдеться у документі.

ВідеоМосква запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

 68 компаній та 322 громадяни України. З керівників держави під санкції потрапили голова Верховної Ради Андрій Парубій, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, генпрокурор України Юрій Луценко, голова нацполіції Сергій Князєв, міністр культури Євген Нищук, очільниця МОЗ Уляна Супрун та низка народних депутатів, зокрема, і син Петра Порошенка - Олексій. 

Москва запровадила антиукраїнські санкції "через недружні дії України щодо росіян"

Окрім цього Мінфін РФ було призначено відповідальним за внесення змін до списку санкцій, введених проти України, а також за внесення "пропозицій про надання тимчасових дозволів на проведення певних операцій щодо окремих юридичних осіб", до яких застосовуються санкції.

Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції