Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв назвав низькі зарплати вчителів "особистим вибором" та запропонував підробляти

Російський прем'єр відповів на запитання аудиторії на молодіжному форумі.

На молодіжному форумі "Територія смислів" в Росії прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв відповідав на запитання аудиторії. На запитання, чому в Дагестані вчителі отримують у кілька разів менше, ніж поліція, прем'єр пустився в розлогі міркування про те, що робота поліції теж важлива, і такий дисонанс в зарплатах пам'ятає ще зі своєї викладацької молодості, а також зазначив, що викладачі можуть підробляти.

"Сучасний енергійний викладач здатний не тільки отримувати ту зарплату, яка йому належить за посадовим розписом, але і якось ще щось заробити. Я коли був молодим викладачем, працював на факультеті, багато читав лекцій, семінарів вів, і загалом якось мені вдавалося зводити кінці з кінцями", - заявив Медведєв.

Крім того, прем'єр зазначив, що хоча уряд і збирається піднімати зарплати викладачам, однак низькооплачувана професія – це вибір кожного.

"Але найголовніше, ще раз кажу, це особистий вибір. Мене часто про це запитують, і щодо вчителів, і щодо викладачів. Це покликання. А якщо хочеться заробляти гроші, є маса прекрасних місць, де це можна зробити швидше і краще. Той самий бізнес. Але ви ж не пішли в бізнес, як я розумію? Ну ось", - в кінці фрази Медведєв засміявся.

Повну відповідь дивіться з 49:25 хвилини.

Як відомо, у травні прем'єр-міністр Дмитро Медведєв під час своєї поїздки в аннексированный Крим заявив місцевим жителям, що грошей на чергове підвищення пенсій немає. Саме тоді він виголосив свою відому фразу "Ви тримаєтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я". Цю фразу обсміяли в Інтернеті, а Слєпаков присвятив висловом цілу пісню.

Залиште свій коментар

Вибір редакції