Медведєв назвав низькі зарплати вчителів "особистим вибором" та запропонував підробляти

Російський прем'єр відповів на запитання аудиторії на молодіжному форумі.

На молодіжному форумі "Територія смислів" в Росії прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв відповідав на запитання аудиторії. На запитання, чому в Дагестані вчителі отримують у кілька разів менше, ніж поліція, прем'єр пустився в розлогі міркування про те, що робота поліції теж важлива, і такий дисонанс в зарплатах пам'ятає ще зі своєї викладацької молодості, а також зазначив, що викладачі можуть підробляти.

"Сучасний енергійний викладач здатний не тільки отримувати ту зарплату, яка йому належить за посадовим розписом, але і якось ще щось заробити. Я коли був молодим викладачем, працював на факультеті, багато читав лекцій, семінарів вів, і загалом якось мені вдавалося зводити кінці з кінцями", - заявив Медведєв.

Крім того, прем'єр зазначив, що хоча уряд і збирається піднімати зарплати викладачам, однак низькооплачувана професія – це вибір кожного.

"Але найголовніше, ще раз кажу, це особистий вибір. Мене часто про це запитують, і щодо вчителів, і щодо викладачів. Це покликання. А якщо хочеться заробляти гроші, є маса прекрасних місць, де це можна зробити швидше і краще. Той самий бізнес. Але ви ж не пішли в бізнес, як я розумію? Ну ось", - в кінці фрази Медведєв засміявся.

Повну відповідь дивіться з 49:25 хвилини.

Як відомо, у травні прем'єр-міністр Дмитро Медведєв під час своєї поїздки в аннексированный Крим заявив місцевим жителям, що грошей на чергове підвищення пенсій немає. Саме тоді він виголосив свою відому фразу "Ви тримаєтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я". Цю фразу обсміяли в Інтернеті, а Слєпаков присвятив висловом цілу пісню.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: