Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв назвав підписання Трампом нового санкційного закону торговельною війною

Адміністрація Трампа продемонструвала повне безсилля, - вважає російські прем'єр.

Прем'єр Росії Дмитро Медведєв розцінив підписання президентом США Дональдом Трампом закону про санкції проти РФ як оголошення Москві повноцінної торговельної війни.

"Підписання президентом США нового санкційного закону проти Росії створює кілька наслідків. По-перше, надії на поліпшення наших відносин з новою американською адміністрацією - кінець. По-друге, Росії оголошена повноцінна торгова війна", - написав прем'єр на своїй сторінці в Facebook.

Підписання президентом США нового санкційного закону проти Росії створює кілька наслідків. По-перше, надії на...

Опубліковано Дмитрієм Медвєдєвим 2 серпня 2017 р.

"по-третє, адміністрація Трампа продемонструвала повне безсилля, найбільш принизливим чином передавши виконавчі повноваження Конгресу. Це змінює розклад сил у політичних колах США", - зазначає Медведєв.

ВідеоТрамп таки підписав закон про посилення санкцій проти РФ

За словами прем'єра, президент США "не радий новим санкціям, але не міг не підписати закон".

Раніше Трамп зазначив, що підписав закон заради збереження національної єдності, однак висловив надію, що його норми не будуть використані на шкоду співпраці з європейськими країнами для вирішення ситуації в Україні.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко привітав українців з підписанням нового пакету санкцій США проти РФ. Він підкреслив, що торкнуться обмежувальні заходи серед іншого і газопроводу "Північний потік-2".

Залиште свій коментар

Вибір редакції