Медведєв не їздить у регіони через розслідування Навального про його вілли й виноградники - ЗМІ

Чиновник на гроші правоохоронців купив гірську резиденцію і будинок під Москвою.

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв, який також є лідером прокремлівської партії "Єдина Росія", не включився до виборчої кампанії та не їздить у регіони, де у вересні виберуть губернаторів.

Про це пишуть "Ведомости". Тепер регіональних кандидатів відвідує президент Володимир Путін.

Медведєв не був в жодному регіоні, де пройдуть губернаторські вибори, за даними сайту уряду, а з шести регіонів, де оберуть парламенти, відвідав лише Північну Осетію. 20 червня його чекали на форумі "Єдиної Росії" в Ярославлі (виборчий регіон), але Медведєв не поїхав – через щільний графік, пояснювали в партії.

Рік тому, перед виборами до Держдуми, Медведєв об'їхав 36 регіонів, зустрівся з 19 губернаторами, а Путін здійснив 15 візитів, 12 – без зустрічей з губернаторами.

У травні Медведєв ще планував поїздки по регіонах. Тепер у ЗМІ низьку активність Медведєва пояснюють його низькими рейтингами. Як розповіло виданню джерело, близьке до Кремля, прем'єру нашкодили весняні скандали, пов'язані з розслідуванням опозиціонера Олексія Навального "Він вам не Дімон". Після публікації розслідування і наступних акцій протесту Медведєв не може поділитися рейтингом з т.в.о. губернаторів і, навіть навпаки, став для них токсичним, заявило інше джерело, близьке до адміністрації.

Фотогалерея Вілли за мільярди рублів, яхти і виноградники. Навальний показав таємне майно Медведєва (7 фото)

Нагадаємо, в розслідуванні ФБК "Він вам не Дімон" зазначалося, що на "благодійні" гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток та агрокомплекс в Мансуровому, гірську резиденцію "Псехако" в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Милівці і рубльовську резиденцію, вартість якої оцінюється приблизно в 5 мільярдів рублів. Медведєв відреагував на розслідування через місяць, вже після того, як воно стало приводом для багатотисячних мітингів по всій Росії, і назвав його "якимись папірцями".

Відео майже за три місяці зібрало більше 21 мільйону переглядів і призвело до масових акцій протесту проти корупції політиків в РФ.

Залиште свій коментар