Медведєв підбив підсумки роботи свого уряду. Стверджує, що той завжди діяв "в інтересах людей"

Медведєв підбив підсумки роботи свого уряду. Стверджує, що той завжди діяв "в інтересах людей"

Фото: Associated Press

Сам Медведєв вже отримав від Путіна нову посаду.

Колишній прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підбив підсумки роботи свого уряду – каже, "було непросто", але той "завжди діяв в інтересах людей".

"Це часом було дуже непросто. Але ми знаходили рішення, які допомагали нашій країні рухатися вперед, розвиватися. Завжди діяли в інтересах людей. І нам багато чого вдалося. Велику роль тут зіграв серйозний досвід і професіоналізм членів уряду. Про це говорив і президент нашої країни", - написав Медведєв у фейсбуці.

Благодарен всем членам Правительства, Аппарату Правительства за ту большую работу, которую мы с вами вместе делали все...

Опубліковано Дмитрієм Медведевим Четвер, 16 січня 2020 р.

Втім у коментарях під постом з ним згодні не всі.

Нагадаємо, тільки-но Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, неочікувано прем'єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом склали повноваження. Наразі президент РФ вже підписав указ про відставку. На Медведєва він поклав тимчасове виконання обов'язків очільника уряду РФ, а самому уряду наказав виконувати свої обов'язки до формування нового.

Разом з цим Путін планує ввести посаду заступника секретаря Ради безпеки РФ і запропонувати її Дмитру Медведєву.

16 січня Держдума проголосувала за призначення нового прем'єр-міністра. Ним стане запропонований Путіним напередодні ексголова Федеральної податкової служби Михайло Мішустін. Указ про призначення вже підписав Путін. Разом з цим ввів посаду заступника голови Ради Безпеки і призначив на цю посаду Дмитра Медведєва.

Кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця"

Кандидат у російські прем'єри Михайло Мішустін потрапив до бази "Миротворця"

Повʼязані теми:

Наступна публікація