Мєдвєдєв пророкує нову гонку озброєнь після 2020 року

На думку Мєдвєдєва, після 2020 року може розпочатися нова гонка озброєнь.

Після 2020 року може розпочатися нова гонка озброєнь. Про це сьогодні, 27 травня, заявив президент Росії Дмитро Мєдвєдєв на прес-конференції за підсумками саміту Великої вісімки у французькому Довілі.

За його словами, це відбудеться, якщо Москва і Вашингтон не зможуть домовитися стосовно Протиракетної оборони. Російський лідер підкреслив, що "не дуже задоволений" реакцією США і НАТО на російські пропозиції щодо ПРО.

"Ми втрачаємо час, ... після 2020 року, якщо ми не домовимося, почнеться нова гонка озброєнь... Якщо ми домовимося, тоді ситуація буде зовсім інша. Я хотів би, щоб мої партнери пам'ятали про це постійно ", — відзначив Мєдвєдєв.

Тиждень тому голова головного оперативного управління Генерального штабу ЗС РФ Андрій Третяк заявив, що розгортання ПРО США буде представляти реальну загрозу силам ядерного стримування Росії через десять років.

За його словами, перші два етапи її реалізації не несуть загрози, а, починаючи з третього, який планується здійснити після 2015 року, ситуація кардинально зміниться.

В кінці квітня російська влада заявила, що готова забезпечити протиракетне прикриття Східної Європи, а також акваторій Чорного, Балтійського і Баренцевого морів у межах розроблюваної системи Європейської протиракетної оборони.

Читайте також:

Росія вимагає від США пояснень з приводу розміщення ПРО в Румунії

США замінять ПРО в Європі альтернативним проектом

Обама: ми змінили систему ПРО, щоб вона відповідала інтересам Росії

Генсек НАТО відвів Росії центральну роль у спільній системі ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: