Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв розповів, що в російській економіці "все абсолютно стабільно"

Про економіку він говорив із Володимиром Путіним.

Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв виступить у Державній думі із заявою про те, що проблем з економічними показниками немає.

Про це повідомляє агентство ТАСС.

"Проте за підсумками за 2017 рік я збираюся доповісти колегам-депутатам про те, що в цілому ситуація в економіці абсолютно стабільна, макроекономічні показники перебувають на належному рівні, вони прагнуть до тих установок, які були позначені президентом", - сказав він під час зустрічі з президентом Володимиром Путіним.

Проте Медведєв наголосив, що економіка Росії зустрілася з певними викликами протягом року.

"Потім почалися значні складнощі, пов'язані як із зовнішніми факторами, включаючи падіння цін на енергоносії, а також згодом введення санкцій щодо нашої країни, так і з внутрішніми факторами, диспропорціями, які в економіці накопичилися за останні десятиліття", - сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, якщо США введе обмеження щодо російського суверенного боргу, то на РФ може чекати більша економічна ізоляція, ніж за часів "холодної війни". 

Як відомо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі  вже перевищив позначку в 76 рублів вперше за майже два роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції