Мєдвєдєв видав указ про захист росіян за кордоном

Мєдвєдєв підписав указ про створення фонду для підтримки та захисту прав співвітчизників за кордоном.

У Росії з наступного року почне діяти Фонд підтримки і захисту прав співвітчизників за кордоном, повідомив російський президент Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з постійними членами Ради Безпеки Росії.

"Мною підписаний спеціальний указ про створення Фонду підтримки і захисту прав наших співвітчизників за кордоном. Його заснували міністерство закордонних справ разом з "Россотрудничеством", - повідомив Мєдвєдєв.

За його словами, функції фонду випливають з назви.

"Фонд розміщуватиметься в Москві, але водночас займатиметься, природно, підтримкою всіх наших співвітчизників, які живуть в інших країнах у разі порушення їх прав і законних інтересів. Займатиметься правовою, організаційною роботою, займатиметься наданням допомоги співвітчизникам", - повідомив Мєдвєдєв.

Російський президент наголосив, що фонд у своїй роботі керуватиметься російським законодавством, міжнародними конвенціями і законами тих держав, в яких проживають співвітчизники.

Як повідомлялось, нещодавно Партія регіонів звинуватила російського президента в політичному шантажі. Нагадаємо, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв 18 травня заявив, що Україна повинна зробити самостійний вибір щодо вступу до Митного союзу з Росією або приєднання до зони вільної торгівлі з Євросоюзом, відзначивши, що поєднання цих двох процесів неможливе. В ПР заявили, що: "Жодна з договірних з нами сторін не повинна нам диктувати свої неповноцінні для нас умови, перешкоджати і, тим більше, забороняти вести переговори з третіми країнами".

Читайте також:

Росія хоче надати українським росіянам особливий статус

Москва вимагає від України особливого статусу російської мови

Влада Севастополя поскаржилась Януковичу на провокації Затуліна

Мєдвєдєв пригадає Україні 9 травня у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: