Медведєв запевнив, що у Росії вже перестали жахатися санкцій та цін на нафту

Він вкотре похизувався тим, як "Росія протистоїть зовнішньому тиску".

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, у Росії санкції і низькі ціни на нафту вже нікого не лякають.

Про це повідомляють РИА Новости із посиланням на його звіт у "Держдумі".

"Нас і санкціями продовжували тиснути ... І (вони), цілком ймовірно, вже надовго ... І нафта була дешевою. І це все залишилося. Але ми навчилися використовувати ситуацію, коли вступили в конкурентну боротьбу за лідерство на внутрішньому і зовнішньому ринку. Сьогодні ніякі виклики нас вже не лякають. Навпаки - дають стимул розвиватися", - заявив Медведєв.

Російський прем'єр підкреслив, що економіка РФ "розвивається, незважаючи на те, що нам пророкували катастрофу з різних місць, в тому числі з-за океану".

"Прогрес бачать навіть ті, кого важко запідозрити в симпатіях до нашої країни", - підкреслив голова уряду РФ.

Посадовець зауважив, що Росії вдалося усвідомити всі можливості країни, і те, "що розраховувати треба тільки на себе".

"У політиці - за усього зовнішнього тиску - ми по-новому усвідомили можливості не тільки йому протистояти, а й наступати в просуванні своїх інтересів. В економіці - ми по-новому усвідомили можливості не тільки просто ситуативно відповідати на кризові явища, але і створювати нові джерела зростання", - сказав Медведєв.

Нагадаємо, Трамп обговорює можливість введення санкцій проти Росії та Ірану через підтримку Асада. Адміністрація Трампа не бачить миру і стабільності у Сирії, поки при владі перебуває президент Башар Асад.

На сайті Конгресу був опублікували законопроект щодо запровадження нових санкцій проти Росії за кібератаки і інші агресивні дії, автором якого став сенатор-республіканець Алекс Муні.

США запровадили санкції проти восьми російських компаній. Вісім російських компаній потрапили на два роки під санкції США . Причина – ці підприємства порушили національне законодавство Сполучених Штатів про нерозповсюдження щодо Ірану, КНДР і Сирії від 2009 року. Які саме претензії до цих компаній, поки невідомо. 

ВідеоЧлени ОПЕК домовилися скоротити обсяги видобутку нафти

Залиште свій коментар