Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведєв заявив, що в Росії запровадять безстрокову посвідку на проживання

Її зможуть отримувати українці.

У Росії запровадять безстрокову посвідку на проживання. Її зможуть отримувати і українці. Про це під час засідання російського уряду прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, пише УНІАН.

Зараз у Росії посвідку на проживання дають строком на п'ять років, а потім її потрібно подовжувати. Крім продовження її тривалості, планують скоротити термін розгляду – з шести до чотирьох місяців.

За словами російського прем'єра, правила набувають чинності для декількох категорій осіб. "Що стосується дозволу на проживання, то ми розширюємо коло осіб, які можуть його отримати без дозволу на тимчасове проживання. Йдеться про людей, які народилися на території РСФРС і мали радянське громадянство, а також тих, хто був депортований із Кримської автономної союзної республіки, та їхніх родичів по прямій лінії", - сказав Медведєв.

Також посвідку на проживання зможуть отримати народжені в Росії діти, яких всиновили іноземці, а також висококваліфіковані іноземці.

За інформацією прес-служби Медведєва, уряд Росії розробив законопроект, який передбачає видачу дозволів на тимчасове проживання окремим категоріям іноземців без урахування квоти, яка затверджується Кабміном. Норма закону поширюватиметься на українських громадян та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

ВідеоЯкі паспорти видаватимуть у так званих "ДНР" і "ЛНР" та чи багато охочих їх оформити

Володимир Путін підписав наказ про спрощене отримання громадянства РФ для певних категорій громадян. Серед яких багато українських. Приміром, громадяни України або особи без громадянства, які народились та постійно проживали на території Криму до березня 2014-го або ж ті, які мають посвідку на тимчасове чи постійне проживання в Росії. До того ж росіяни наприкінці квітня вирішили за спрощеним порядком роздавати свої документи і жителям окупованих районів Донецької та Луганської областей. Які саме паспорти планують видавати росіяни та чи багато буде охочих отримати такі документи - розповідаємо в сюжеті.  

Які паспорти видаватимуть у так званих "ДНР" і "ЛНР" та чи багато охочих їх оформити

Залиште свій коментар

Вибір редакції