Мєдвєдєв звернеться з посланням до Федеральних зборів РФ

Дмитро Мєдвєдєв втретє виступить перед Федеральними зборами, де викладе свою позицію щодо основних напрямів внутрішньої і зовнішньої політики.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у вівторок, 30 листопада, звернеться з посланням до Федеральних зборів Росії.

Початок заходу заплановано на 12:00 за московським часом (11:00 за Києвом). Це буде вже третій виступ Мєдвєдєва перед Федеральними зборами за час його роботи на вищій державній посаді. Нинішнє звернення президента до парламенту стане сімнадцятим за всю історію їх оголошення.

Глава Кремля викладе свою позицію щодо основних напрямів внутрішньої і зовнішньої політики на найближчу перспективу, а також проінформує про вжиті важливі рішення.

Раніше ЗМІ повідомляли, що наголос в посланні буде зроблено на соціальну складову - від питань благодійності до допомоги безпритульним дітям. Також, як очікується, Мєдвєдєв приділить особливу увагу модернізації російської економіки і політичної системи. За даними джерел, міжнародна частина послання буде присвячена курсу на зближення з ЄС і США.

Нагадаємо, у минулорічному посланні Мєдвєдєв визнав, що необхідність змін в країні стала особливо очевидною. Він закликав росіян подолати відсталість і корупцію, а також заявив, що Росія повинна отримати статус світової держави на принципово новій основі.

Читайте також:

Обама та НАТО відкинули ідею Мєдвєдєва об'єднати системи ПРО

Мєдвєдєв виявив в російській політиці ознаки застою

Путіна і Мєдвєдєва звинуватили у державній зраді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: