Мексика обійшла США за кількістю товстих громадян, зайнявши перше місце у світі

70% дорослого населення Мексики страждає від надмірної повноти, такий самий показник відзначається серед дітей віком від 5 до 11 років.

Перше місце в світі за кількістю громадян з надлишком ваги зайняла Мексика, потіснивши за цим показником США. У зв'язку з цим мексиканська влада уклала з рядом місцевих компаній угоду для боротьби з надмірною огрядністю населення, повідомив напередодні президент Феліпе Кальдерон.

"Проблема надлишку ваги в нашій країні дуже серйозна", - сказав Кальдерон. Він зазначив, що, за офіційними даними, 70% дорослого населення Мексики страждає від надмірної повноти, такий самий показник відзначається серед дітей віком від 5 до 11 років. Примітно, що за останні 30 років кількість мексиканців з надлишком ваги зросла втричі.

Президент представив публіці Національну угоду, де викладена стратегія по боротьбі з надлишком ваги серед жителів країни. "Ця проблема є нині однією з найсерйозніших для республіки в сфері охорони здоров'я", - підкреслив він.

За словами президента, зайва огрядність "подвоює і навіть потроює" ризик виникнення хронічних захворювань. У період з 2000 по 2008 роки число випадків захворювань, викликаних надлишком ваги, збільшилася в Мексиці більше, ніж на 6%. "Якщо цю проблему не вирішити найближчим часом, то незабаром буде практично неможливо забезпечити необхідним медичним обслуговуванням всіх громадян, які страждають від серцево-судинних захворювань і діабету", - відзначив Кальдерон.

Проблему надмірної повноти серед мексиканців президент пояснив, зокрема, усталеними традиціями неправильного харчування, недостатньою фізичною активністю і надмірним вживанням газованих і алкогольних напоїв.

Угода, підписана мексиканською владою з рядом компаній, що випускають продукти харчування, передбачає здійснення заходів для того, щоб "зупинити вибухове зростання ваги" у населення. Одночасно жителям країни рекомендовано щодня, як мінімум, протягом півгодини займатися фізичними вправами, вживати в їжу більше овочів і фруктів, стежити за своєю вагою і скоротити в раціоні харчування кількість висококалорійних продуктів.

Читайте також:

Шведські студенти окупували паб з вимогою провести "пивогін" до університету

Air France зобов’язала товстунів платити за два місця

Санта-Клаус пропагує ожиріння та пияцтво за кермом

Кожна п'ята жінка гладшає після заміжжя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: