Мексика видала США "героїнового короля"

Найвпливовішого постачальника наркотиків з Мексики на територію Штатів "Дона Пепе" екстрадували до Каліфорнії, де він постане перед судом.

Уряд Мексики екстрадував до США найвпливовішого постачальника наркотиків на територію Штатів - Хосе Антоніо Медіну, відомого також як "Дон Пепе" і "героїновий король".

Як повідомила мексиканська Генпрокуратура, 36-річний Медіна постане перед судом у Каліфорнії. Йому висунуті звинувачення в торгівлі наркотиками у цьому штаті в період з 2007 по 2008 рік.

Дон Пепе був заарештований в Мексиці у березні 2010 року. За даними слідства, він працював на картель La Familia. Під керівництвом Медіни через прикордонне місто Тіхуана в Сан-Дієго і далі в Лос-Анджелес переправлялося близько 200 кілограмів героїну на місяць (щомісячний дохід від продажу наркотику становив 12 мільйонів доларів).

За даними Управління по боротьбі з наркотиками США, центр виробництва героїну в Латинській Америці перемістився з Колумбії в Мексику в зв'язку з активізацією діяльності великих мексиканських наркокартелів.

Незважаючи на спільні дії урядів Мексики і США, обсяги виробництва героїну в Мексиці продовжують зростати. За останній рік вони збільшилися удвічі, і щорічний прибуток, який отримують найбільші наркокартелі від продажу героїну, оцінюється в 25 млрд доларів.

Читайте також:

Поліція заарештувала мексиканського "героїнового короля"

Військові застрелили в Мексиці 22 членів наркокартелю

У Мексиці заарештували наркобарона на прізвисько Кінг-Конг

Обама не дозволив прирівнювати Мексику до Колумбії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: