Мексиканський парламент заблокувала опозиція (відео)

Трибуну нижньої палати Національного конгресу (парламенту) Мексики заблукувала опозиція, щоб перешкодити голосуванню по енергетичній реформі.

За декілька хвилин до початку пленарного засідання група прибічників колишнього кандидата в президенти Мексики Андреса Мануеля Лопеса Обрадора підійнялася на президію і почала викрикувати гасла "у захист батьківщини".

Проте, не дивлячись на ці скандальні дії, представники правлячої Партії національної дії і опозиційній центристській партії Інстітуционно-революционной, хай і з півгодинним запізненням, але почали сесію.

Депутати-прибічники Лопеса Обрадора вже займали на 16 днів трибуни верхньої і нижньої палат мексиканського парламенту біля півроку тому, аби зірвати дебати за проектом енергетичної реформи, представленим президентом Мексики Феліпе Кальдероном ще в початку квітня.

Представники лівої опозиції стверджують, що уряд має намір під приводом модернізації державної компанії "Пемекс" провести в парламенті закон, що відкриває дорогу до приватизації нафтогазової галузі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: