Мексиканці заблокували під'їзди до кордону з США

Мешканці прикордонних міст Мексики перекрили шляхи, які ведуть до кордону США. Вони заявляють, що армія порушує їхні права. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Сотні мексиканців заблокували дороги і мости до кордону зі Сполученими штатами. Вони протестують проти використання армії в боротьбі з наркомафією.

Рух до американського кордону перекрито у трьох населених пунктах. Учасники демонстрацій стверджують, що жити в цих містах стало небезпечніше після того, як президент Мексики направив туди військові підрозділи.

Демонстранти стверджують, що військові порушують права мирного населення.

Урядовці ж, у свою чергу, впевнені, що за цими акціями стоять наркоділки.

Армійські підрозділи були розміщені в прикордонних містах Мексики для запобігання зіткненням кримінальних груп в 2006 році. Такі конфлікти тільки за минулий рік забрали життя п'яти тисяч людей, заявляє влада країни.

Основним предметом суперечки між бандами є маршрути переправлення кокаїну та інших наркотиків з Колумбії в США через Мексику, які приносять величезні доходи. Для припинення цього бізнесу задіяні близько 40 тисяч військовослужбовців.

В деяких регіонах країни армія узяла на себе поліцейські функції, оскільки місцеві правоохоронці виявилися або корумпованими, або заляканими наркобаронами.


Читайте також:

У США звільнений клерк влаштував бійню: 5 жертв
20 людей загинули при перестрілці в Мексиці
Італійські мафіозі завдяки Skype уникають "прослушки"

ВідеоМексиканці заблокували під'їзди до кордону з США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: