Мексику сколихнув потужний землетрус: понад 30 загиблих і десятки під завалами

До узбережжя одразу кількох країн Латинської Америки сунуть височенні хвилі цунамі.

Підземні поштовхи у понад вісім балів сколихнули південне узбережжя Мексики, загинуло 32 особи, принаймні двоє з них - діти.

Про це повідомляє ТСН.

Здригалися будівлі і в столиці - Мехіко. Внаслідок поштовхів багатоповерхові споруди захиталися, люди почали вибігати з осель і в паніці тікати. 

У готелях туристи ночували на сходах та в лобі, бо боялися повертатися в номери.

Епіцентр землетрусу магнітудою у 8,2 бала - на півдні країни. Після перших поштовхів усю Мексику трусить від повторних і слабших.

Влада попереджає, до узбережжя одразу кількох країн Латинської Америки сунуть височенні хвилі цунамі. Кількість жертв змінюється щогодини, десятки людей залишаються під завалами. На півдні країни знеструмлені лікарні. В кількох найбільше постраждалих штатах навчання у школах скасували.

Навіть один з найруйнівніших землетрусів в історії всієї Америки -  1985 року - був меншої магнітуди, його епіцентр прийшовся - саме на столицю Мексики. Тоді загинуло близько 10 тисяч осіб, поранених нараховували - 30 тисяч. 

ВідеоПаніка, зруйновані будинки і загроза цунамі: Мексика здригається від землетрусу

Нагадаємо, очевидці зафіксували, як сильний землетрус сколихнув Мексику. Очевидці оприлюднили відео вирування стихії. Так, в офісах трусилася стеля, а на вулиці розгойдувалися ліхтарі. Також землетрус перервав святкування однієї із компаній: люди були змушені тікати на вулицю сходами через сильні поштовхи. Не оминула лиха доля і монумент Незалежності у Мехіко: поштовхи були настільки сильними, що розгойдали і колону.

Електролінії не витримали такого удару і почали вибухати. 

Залиште свій коментар