Меламін додають у корм тваринам

Токсичну хімічну речовину меламін регулярно додають в корм тварин у всьому Китаї, допускають офіційні ЗМІ країни.

На думку експертів, несподівано відверті публікації відразу в декількох виданнях свідчать про майже офіційне визнання факту, що токсична речовина меламін, яка поліпшує показники продуктів, широко використовується у всій індустрії виробництва продовольчих товарів.

Скандал з приводу меламіна почався у вересні, коли щонайменше четверо дітей померли, а декілька тисяч захворіли від зараженого молока. Ця новина спонукала торгові фірми у всій Азії відкликати з продажу продукти, виготовлені з китайського молока. Меламін також був виявлений в китайських молочних продуктах, що опинилися закордоном.

Проблема набрала нових масштабів в кінці минулого тижня, коли в Гонконзі виявили меламін ще і в китайських яйцях. Зараженими виявилися чотири різновиди яєць. Експерти в галузі сільського господарства бачать причину в тому, що меламін, швидше за все,
додають в курячий корм.

У складі меламіна багато азоту, і ця речовина підвищує вміст білка в продукті.

Декілька китайських державних газет опублікували повідомлення, в яких допускається, що меламін широко застосовується як кормова добавка.

"Виробники продовольства, мабуть, домовилися застосовувати хімічну речовину, щоб зменшити собівартість продукції, зберігаючи при цьому білкові показники під час перевірок на якість", - пише в редакційній статті газета China Daily.

"Ми не можемо впевнено говорити, чи застосовувалася та ж сама речовина в інших видах продуктів", - додає видання.

Практика додавання меламіна в тваринний корм - ні для кого не секрет в продовольчій індустрії, пише Nanfang Daily. Китайські чиновники стали об'єктом критики за спроби приховати меламіновий скандал, як це траплялося і раніше з іншими проблемами в галузі охорони здоров'я.

Попри кампанію, що проводиться у всьому Китаю, з підвищення стандартів продовольчої безпеки, погано працююче управління з контролю якості продуктів далеко не завжди виявляє випадки порушення стандартів. Аналітики вважають, що останні газетні публікації - незвичайна для китайської влади акція, яка фактично зводиться до визнання урядом того факту, що проблема меламіна може торкатися багатьох галузей продуктової індустрії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: