Меланія Трамп засудила штурм Капітолія: "Я розчарована й засмучена"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Меланія Трамп засудила штурм Капітолія: "Я розчарована й засмучена"

Associated Press

Дружина чинного глави Білого дому подякувала американцям, які її підтримували в період президентства її чоловіка.

Дружина чинного президента США Дональда Трампа Меланія у понеділок, 11 січня, зробила заяву, в якій  різко засудила штурм будинку Конгресу минулого тижня. Вона також висловила співчуття сім'ям загиблих під час безладів.

"Я рішуче засуджую акти насильства, що сталися в Капітолії. Насильство неприпустиме", - зазначила вона.

За словами дружини американського лідера, її засмутило і знітило те, що сталося 6 січня. Меланія Трамп додала, що відчуває розчарування через те, що "навколо цих трагічних подій почалися брудні плітки, необґрунтовані особисті випади і спотворені неправдиві звинувачення", у тому числі і в її сторону.

"Я прошу припинити жорстокість, ніколи не робити висновків, виходячи з кольору шкіри людини, і не використовувати відмінності політичних ідеологій як причину агресії і злості", - закликала Меланія Трамп, додавши, що слід зосередитися на тому, що об'єднує всіх громадян країни.

Крім того, дружина чинного глави Білого дому подякувала американцям, які її підтримували в період президентства її чоловіка.

"Для мене було честю всього мого життя бути Першою леді", - резюмувала вона.

Нагадаємо, 6 січня на засіданні Конгресу США мали завершити офіційну процедуру підрахунку голосів виборців і оголосити Джо Байдена переможцем. Сотні прихильників чинного президента Дональда Трампа зібралися біля Капітолія, щоб висловити йому підтримку і почали штурм будівлі. Конгрес тимчасово зупинив засідання.

Внаслідок масових протестів у Вашингтоні загинуло п'ять людей. Щонайменше 40 протестувальників постали перед судом.

Штурм Капітолію: яка нині ситуація у Вашингтоні та як реагують на незвичну подію

Штурм Капітолію: яка нині ситуація у Вашингтоні та як реагують на незвичну подію
Наступна публікація