Меланію Трамп гучно освистали під час виступу на молодіжному форумі у Балтиморі

Меланію Трамп гучно освистали під час виступу на молодіжному форумі у Балтиморі

Фото: Associated Press

Американські ЗМІ пишуть, що так першу леді ще ніколи не зустрічали.

Першу леді США Меланію Трамп гучно освистали на молодіжному форумі у Балтиморі, де вона представляла свою антинаркотичну ініціативу.

Про це повідомляє CNN.

Дружину президента США почали освистувати, щойно ведучий оголосив її вихід на сцену. Гучні крики тривали близько хвилини і посилилися, коли Меланія Трамп привіталася. Публіка продовжувала свистіти і гучно розмовляти протягом всієї короткої промови першої леді. 

Меланія Трамп презентувала свою ініціативу "Будь найкращим", яка спрямована на добробут дітей, безпеку в Інтернеті та боротьбу зі зловживанням  опіоїдами. Пізніше вона прокоментувала бурхливу реакцію публіки таким чином: "Ми живемо в демократії, і кожен має право на свою думку, але факт - у нас серйозна криза в нашій країні, і я залишаюсь відданою навчанню дітей щодо небезпеки та смертельних наслідків зловживання наркотиками".

Це вперше, коли першу леді публічно освистали на її сольному заході, хоча відносини адміністрації Трампа з Балтимором давно напружені. Дональд Трамп назвав це місто "огидним, заповненим щурами і гризунами", критикуючи покійного нині конгресмена-демократа Іллю Каммінгса, який довгий час обирався від Балтимора.

Нагадаємо, американці розкритикували прикраси, якими перша леді Меланія Трамп оздобила Білий дім до минулорічного Різдва. Особливо бурхливу реакцію викликав ліс із 40 яскраво-червоних ялинок. Їх інтернет-користувачі охрестили "кривавими" і підмітили, що такі декорації більше б пасували до Геловіна. 

Меланія Трамп осоромилася на урочистому прийомі в Білому домі

Меланія Трамп осоромилася на урочистому прийомі в Білому домі

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація