Мелінда Ґейтс занепокоїлася зв'язками чоловіка з мільярдером-педофілом: ЗМІ назвали можливу причину розлучення

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мелінда Ґейтс занепокоїлася зв'язками чоловіка з мільярдером-педофілом: ЗМІ назвали можливу причину розлучення

Фото: www.washingtonpost.com

Покійного банкіра Джеффрі Епштейна звинувачували в торгівлі неповнолітніми з метою їх сексуальної експлуатації.

Мелінда Ґейтс розпочала готуватися до розлучення з засновником Microsoft Біллом Ґейтсом майже два роки тому через секс-скандал. 

Про це пише газета Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела і документи.

За інформацією ЗМІ, вона мінімум від 2019 року обговорювала питання розлучення з адвокатами, звернувшись одразу в кілька юридичних фірм.

Пара не уточнила причину розлучення, однак джерела видання повідомили, що Мелінда Ґейтс, крім іншого, була стурбована контактами її чоловіка з нині покійним банкіром Джеффрі Епштейном, якого звинуватили в торгівлі неповнолітніми з метою їхньої сексуальної експлуатації.

Водночас представники Білла і Мелінди Ґейтс відмовилися коментувати причини розлучення або спростувати цю інформацію.

Нагадаємо, на початку липня 2019 року в аеропорту Нью-Джерсі затримали 66-річного мультимільйонера Джеффрі Епштейна, який повертався до США з Парижа. Йому висунули звинувачення в секс-торгівлі неповнолітніми дівчатками та згодом відправили під арешт, він перебував у виправному центрі на Мангеттені.

Сторона звинувачення заявила, що Епштейн регулярно "наймав" неповнолітніх дівчат для масажу, секс-послуг і пошуку нових жертв. І все це не тільки для себе. Крім цього, за словами прокурорів, він заплатив за мовчання двом потенційним свідкам.

У 2005 році Епштейн вже проходив у схожій справі. Тоді його розглядали у Флориді, і Епштейна вдалося досягти угоди з прокуратурою, завдяки чому він отримав менш тяжке покарання. Йому загрожували великі терміни, але кінець кінцем він отримав 18 місяців в'язниці з максимально полегшеним режимом.

У серпні 2019 року в Нью-Йорку в камері в'язниці виявили тіло мільярдера Джеффрі Епштейна, якого звинувачували в секс-торгівлі неповнолітніми дівчатами. Свою провину він не визнав, і його тримали в камері до суду.

Читайте також:

Новини тижня: у чому причина розриву стосунків Білла та Мелінди Гейтс

Новини тижня: у чому причина розриву стосунків Білла та Мелінди Гейтс

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація