Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мемуари ексрадника Трампа Болтона, в яких йдеться і про Україну, побачать світ - рішення суду

Мемуари ексрадника Трампа Болтона, в яких йдеться і про Україну, побачать світ - рішення суду

Болтон вважає Трампа негідним президентської посади.

Федеральний суд Вашингтона відмовився на вимогу Білого дому забороняти вихід мемуарів колишнього радника Дональда Трампа з національної безпеки Джона Болтона "Кімната, де все відбувається".

Книжку, продаж якої вимагав заблокувати Білий дім, уже від вівторка, 23 червня, можна буде купити. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

Під промовистою назвою ховається чимало прикладів, чому Болтон, який півтора року пропрацював у Білому домі, вважає Дональда Трампа негідним президентської посади.

Йдеться там і про Україну.

Болтона звільнили за два тижні до початку імпічменту, коли демократи вже вели слідство проти Трампа через блокування військової допомоги Києву.

Він твердить, що президента з десяток разів просили припинити тиснути на нову українську владу. І він сам, і держсекретар Помпео, і міністр оборони Еспер. Однак спробу демократів відсторонити через це Трампа від влади Болтон засуджує. Бо вважає, що якби розслідування огріхів президента у зовнішній політиці провели системніше, імпічмент міг би і вдатися.

Наприклад, під час переговорів з очільником Китаю президент Трамп начебто вмовляв Сі Цзінь-піна допомогти йому на виборах. Про Фінляндію думав, що це частина Росії. На санкції проти Росії скаржився, вважаючи їх надмірними. А під час переговорів Трампа з Кім Чен Ином, твердить Болтон, не витримав навіть дуже лояльний до президента держ-секретар Помпео. І написав Болтону записку: "Яку нісенітницю він верзе!".

Відео Суд у США відмовився на вимогу Білого дому забороняти вихід книжки Болтона   

Новий інформаційний вибух загрожує Дональду Трампу. Суд у США відмовився на вимогу Білого дому забороняти вихід книжки Болтона. Це - мемуари Джона Болтона, звільненого радника Трампа з національної безпеки. Під промовистою назвою "Кімната, де все відбувалося" ховається чимало прикладів, чому Болтон, який півтора року пропрацював у Білому домі, вважає Дональда Трампа негідним президентської посади.  

Суд у США відмовився на вимогу Білого дому забороняти вихід книжки Болтона   

У вироку суду, який відмовився забороняти продаж мемуарів, є водночас і недобра оцінка дій самого Болтона. Суддя заявив, що той, цілком можливо, оприлюднив таємні матеріали. А відтак - поставив під удар американську національну безпеку. За що в майбутньому може понести цивільну, а можливо і кримінальну відповідальність.

В результаті Трамп, який раніше наполягав на забороні книжки, вердикт суду в своєму твіттері назвав "великою перемогою".

Залиште свій коментар

Вибір редакції