"Мене влаштовує і воювати": Кадиров розбурхав жителів Інгушетії войовничими висловлюваннями

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Між двома республіками спалахнув територіальний конфлікт.

Президент Чеченської республіки Рамзан Кадиров у своєму зверненні до чеченців та інгушів заявив, що його "влаштовує і воювати".

В Інгушетії його слова сприйняли як загрозу застосування сили проти противників обміну територіями між двома республіками, передає "Кавказский узел".

Свою заяву Кадиров зробив чеченською мовою в ефірі ДТРК "Грозний". Він кілька разів сказав, що чеченці та інгуші "є братами", але при цьому заявив, що його "влаштовує і воювати".

"Заради Всевишнього, не створюйте собі проблем (...) Якщо воювати, то мене і це влаштовує. Є сила – поквитаюсь. Коли не буде сили – поквитайтесь [зі мною]... Треба буде, і благородство покажемо, і щедрість. Але той, хто веде пусті розмови, той знайде своє місце", - заявив глава Чечні.

У той же час в Чечні заяву Кадирова сприймають по-іншому. Чеченські активісти розглядають слова про війну в контексті всієї промови свого президента. За їхніми словами, Кадиров звертався не до інгушів, а до людей, які висловлюють образливі слова на адресу чеченської влади і народу.

Нагадаємо, голова Інгушетії Юнус-Бек Євкуров та голова Чечні Рамзан Кадиров ухвалили рішення про обмін територіями між обома республіками. Чечня отримала частину Надтеречного району Інгушетії, Інгушетія натомість отримала територію на кордоні з Малгобецьким районом. Обидві території є нежитловими. Це викликало масове невдоволення у жителів Інгушетії, які провели мітинг у столиці республіки – Магасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції