Віцеспікерці Сейму Польщі Госевській, яка активно підтримувала Україну, заборонили в'їзд до РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її речі перевіряли й на білоруському кордоні.

У Росії вирішили заборонити в'їзд на територію країни віцеспікерці Сейму Польщі Малгожаті Госевській. Про це вона дізналась під час перетину польсько-білоруського кордону 29 вересня.

Про це інформує "Польське радіо".

"Перетин мною кордону тривав довше, аніж зазвичай. Мені також повідомили, що мені не раді, а точніше - що мені заборонено в'їзд у РФ. Не зрозуміло тільки, чому я дізнаюся про це від білоруських прикордонників", - зауважила Госевська.

Разом з тим, вона поскаржилася, що під час перетину білоруського кордону її багаж також хотіли перевірити,попри те, що вона їхала автомобілем польського генерального консула з Гродно.

Зазначимо, що під час свого візиту до Білорусі Госевська зустрічалася з польською діаспорою. Саме тому, за словами представника Державного прикордонного комітету Білорусі Антона Бичковського, для неї зробили виняток і дозволили в'їхати на територію країни. Крім того, як пише російський Інтерфакс, з ініціативи РФ Госевська внесена до списку осіб, в'їзд яким на територію Білорусі заборонено.

"У зв'язку з тим, що за участю Малгожати Госевської були заплановані офіційні заходи в Гродненській області, за дозволом компетентних осіб для неї було зроблено виняток, і її пустили до Білорусі. Однак віцеспікерку сейму Польщі попередили про те, що їй заборонений в'їзд до Росії", - розповів Бичковський.

Як відомо, Госевська активно підтримувала Революцію гідності в Україні. Після незаконної анексії Криму Росією і початку війни на Донбасі вона різко засудила дії Кремля. Вона також їздила на Схід, аби підтримати українських захисників. А у 2016 року особисто подала до Міжнародного кримінального суду в Гаазі підготовлену доповідь про злочини російської армії на Донбасі 2014 року.

Нагадаємо, у серпні 2019 року Росія відмовила у в'їзді декільком сенаторам зі США, які підтримують Україну. Зокрема, відмову від Москви в запиті на в’їзну візу в складі делегації американського Конгресу отримав Рон Джонсон, а також однопартієць Трампа Кріс Мерфі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції