Менше, ніж $ 2: в ООН заявили, що близько 760 млн людей живуть у бідності

Щоправда, за останні 10 років більше мільярда людей змогли вибратися зі злиднів.

У світі нараховується близько 760 млн людей, які живуть на менш ніж $ 2 в день. Про це йдеться в оповіді Генсека ООН, - повідомляє Центр Новин ООН.

"За останні 10 років більше мільярда людей змогли вибратися зі злиднів. Однак приблизно 760 млн все ще живуть за межею бідності, на 1,9 дол. США в день", - наголошується в документі.

Протягом з 2000 по 2015 рік вдалося домогтися зниження на 37% рівня материнської смертності та на 44% - рівня смертностей дітей віком до п'яти років.

ООН вважає, що блага від успіхів в області розвитку розподіляються нерівномірно як між країнами, так і між сільськими і міськими жителями і навіть між жінками і чоловіками.

Фотогалерея ООН оголосила про голод у Південному Судані: на межі смерті майже 100 тисяч жителів країни (12 фото)

Водночас, згідно з даними Global Hunger Index, Україна не вважається проблемною. Наша країна входить до групи держав із найменшим рівнем голоду. Відповідно до індексу, який складає Міжнародний дослідницький інститут продовольчої політики (МДІПП), від недоїдання в Україні страждає 1,2% населення, це трохи більше, ніж у Білорусі (0,8%) і Росії (0,7%).

Хто найбільше в світі страждає від голоду - дивіться в нашій інфографіці.

Вісім найголодніших країн світу

Залиште свій коментар