"Менше податків, більше безпеки!" - вимагають італійці

В Італії тисячі людей вимагають від уряду розв’язання проблеми безпеки.

Протест
news.yahoo.com
В акції протесту, організованій однією з найбільших правих партій "Національний альянс", за даними місцевих ЗМІ, бере участь близько 300 тисяч чоловік
У центрі Риму проходить багатотисячна маніфестація проти політики уряду Романо Проді. У цій акції протесту, організованій однією з найбільших правих партій "Національний альянс" під гаслом "Менше податків, більше безпеки!", за даними місцевих ЗМІ, бере участь близько 300 тисяч чоловік.

Хід стартував від площі Сан-Джованні та закінчиться масовим мітингом коло Колізею. Учасники акції прибули в італійську столицю з різних кінців країни на 1100 автобусах і двох спеціальних потягах з Мілану й Палермо.

Напередодні лідер "Національного альянсу" Джанфранко Фіні заявив, що "уряд має відправитися у відставку не тільки тому, що не в змозі розв'язати економічні та соціальні проблеми жителів країни, але й тому, що не здатен гарантувати безпеку італійцям, які щодня стають жертвами злочинів іммігрантів".

За його словами, в першу чергу необхідно терміново видворити з країни всі циганські табори, що перекочували до Італії з Румунії, а іммігрантів, які не мають роботи й не бажають інтегруватися в італійське суспільство, висилати з країни, навіть якщо вони є громадянами ЄС.

Заклик лідера "Національного альянсу" підтримує переважна більшість італійців, особливо ті, хто на собі випробовує всю "красу" сусідство з циганськими таборами. Крадіжки, зґвалтування, криваві розправи та бруд стали "нормою" в зонах їх проживання, де, за даними правоохоронних органів, злочинність виросла майже вдвічі. Люди вже бояться виходити на вулицю.

Романо Проді
Маніфестанти стверджують, що якщо уряд Романо Проді не може захистити народ від небезпеки, він має піти у відставку
Коментатори італійських періодичних видань стверджують, що "нашестя румун після входження Румунії до ЄС перетворилося на справжній геноцид місцевого населення, а уряд країни не робить жодних конкретних дій для захисту людей від злочинів іммігрантів, які з кожним днем все більше нахабніють".

І якщо до цього додати десятки тисяч нелегалів, що прибувають щорічно на Апенніни з Албанії, Африки й азіатських країн, то картина стає зовсім похмурою. Адже основна їх маса поповнює армії кримінального світу - грабіжників, розповсюджувачів наркотиків, торговців контрафактною продукцією і повій.

"Проте далі за демагогічні розмови лідерів партій, що входять до лівоцентристського уряду, про демократію та інтеграцію іммігрантів, справа не йде," - стверджують газети й додають: "Та і про яку інтеграцію можна міркувати, якщо вуличні жебраки, що розперезалися, просто плюють в обличчя доброчесним людям, які відмовляються давати їм гроші?"

І в той же час, за даними тих же газет, у багатьох летючих поліцейських загонах, в чиї задачі входить саме боротьба з криміналом, машини стоять без бензину, оскільки уряд серйозно урізав правоохоронним органам витрати на автотранспорт.

Учасники нинішньої акції протесту заявляють, що "далі так продовжуватися не може, і уряд, який був вибраний більшістю італійців, що сподівалися на поліпшення життя, в першу чергу зобов'язаний думати про права і благополуччя свого народу".

"Інакше уряд має подати у відставку!" - вважають маніфестанти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: