Мер Москви написав книгу "Транскапіталізм"

Книга аналізує причини, які призвели найбагатшу країну капіталістичного світу, тобто Росію, до кризи, а також про те, як її подолати.

книга Лужкова "Транскапіталізм"
ілюстрація
Мер Москви Юрій Лужков представив свою нову книгу "Транскапіталізм і Росія".

"Це книга-роздум і певною мірою аналіз причин, які призвели найбагатшу, найважливішу країну капіталістичного світу до глибинної кризи, а також про те, як нам подолати ці явища", - розповів Лужков.

У основу книги лягли декілька статей на економічну тематику, що виходили раніше в російських газетах.

Лужков зазначив, що в епоху кризи капіталізму в світі все більше уваги надається роботам Карла Маркса: "У Німеччині книги Карла Маркса, зокрема "Капітал", стали розходитися вдесятеро більше, це говорить про те, що люди шукають альтернативні виходи з кризи, основані не на грі в гроші, якою так захопилася Америка, а на чомусь важливішому".

"Зараз же, коли капіталізм знаходиться в системній кризі, необхідно шукати нові, радикально нові методи виходу з ситуації, що склалася", - заявив мер Москви.

Лужков також підкреслив, що нинішня економічна криза серйозно відрізняється від всіх попередніх.

Однієї з основних причин кризи він назвав незабезпеченість долара, як валюти: "За деякими оцінками, в світі "гуляє" близько одного квадрілліона 200 трильйонів паперових доларів, підкреслюю, які не підтверджені нічим - ні золотом, ні іншим еквівалентом", - заявив мер Москви.

Разом з тим він підкреслив, що Росія мала здорову економіку і не було підстав для розвитку кризи в країні. Проте вибраний монетаристський курс сприяв проникненню кризи і в російську економіку. "

Мер Москви вважає, що заходи, що приймаються сьогодні в країні, направлені на підтримку банків, що, на його думку, абсолютно невірно: "Гроші необхідно було направляти в інфраструктурні проекти і в розвиток реального сектору економіки", - сказав Лужков.

Книга не претендує на наукове дослідження, вважає Лужков: "Праця була задумана мною як серйозна дискусія про ті заходи, які необхідно приймати в Росії для подолання кризи".

Читайте також:

Лужков іменем Маркса закликає відбирати в олігархів бізнес

Нові подробиці гучного пограбування в Москві, вже названого "лужковською справою"

Дружина Лужкова позбувається акцій "Газпрому" та "Сбербанку"

Литвин порадив Лужкову забути про Крим
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: