Мер румунського міста вибачився за носіння форми Вермахту

Раду Мазаре надів на фестиваль форму Вермахту, яка йому подобалася завжди, а маленької свастики на ній він просто не помітив. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Мер румунського міста Констанца Раду Мазаре написав відкритий лист, в якому вибачився перед всіма, кого образив його вчинок - поява на публіці в нацистській формі.

Мазаре і його 15-річний син у вихідні, маршируючи, вишли у формі офіцерів Вермахту на подіум місцевого фестивалю мод. Як пояснив свій вчинок урядовець, форма Вермахту подобалося йому завжди, а на переодягання його надихнув фільм "Валькірія".

Як повідомлялося раніше, Разу Мазаре перед тим, як надіти форму, споров всі відзнаки. Проте потім з'явилися повідомлення, що насправді він не "помітив свастики, оскільки вона була дуже маленькою".

В першу чергу через свастику, яку не помітив Мазаре, а не через саму форму вихід Раду Мазаре на подіум призвів до скандалу. Бо за це порушення в Румунії можна потрапити у в'язницю на три роки.

Як повідомлялося раніше, Центр моніторингу і боротьби з антисемітизмом в Румунії надіслав лист генпрокурору країни, в якому зажадав провести розслідування.

Мер Констанци - власник декількох газет і телеканалів і одна з найбагатших людей Румунії. Багато місцевих жителів називають Мазаре бароном, а його ім'я нанесене на весь суспільний транспорт в підлеглому йому муніципалітеті.

Читайте також:

РФ: прирівняння СРСР до гітлерівської Німеччини неприпустиме

"Івану Грозному" Дем’янюку інкримінують 28 тисяч вбивств

Одного з лідерів молдавських комуністів відзняли в оргії

Екс-президент Перу отримав 7,5 років в'язниці за хабар у 15 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: