Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Ужгорода каже, що не бив прибічницю "знахабнілого єврейчика" Яценюка

"За 50-100 грн найняті дівчатка і хлопчики вчеплюються вам нігтями в горло і рвуть сорочку", - обурився ужгородський мер.

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк заперечив факт побиття дівчини-агітатора.

Ратушняк зокрема заявив: "Прикро за державу. Вони грабують, а потім за 50-100 грн найняті дівчатка і хлопчики вчеплюються вам нігтями в горло і рвуть сорочку. Тільки за те, що ви робите їм зауваження, що не можна розміщувати намети без дозволу і засмічувати місце".

"Якби вони так завзято матір чи батька захищали, я б пишався... А так ганьба за сліпих рабів", - наголосив ужгородський градоначальник.

Ратушняк також емоційно прокоментував діяльність "Фронту змін": "Знахабнілий єврейчик Яценюк, що успішно для себе прислуговував злодюжкам при українській владі, на кримінальні кошти преться у президенти України. Цинічно ображає нинішній стан в Україні, до якого сам же причетний. У регіонах (наприклад, у Закарпатті) зібрав наркодилерів і контрабандистів, які, ігноруючи всіма нормами і правилами, засмічують місто, заважають спокійному життю громадян і задурюють населення до такого ступеня, що невдовзі потік річок у звичному напрямку стане заслугою масонського "Фронту змін".

"Так, наприклад, порятунок дитячої залізниці у місті, що прийнята на баланс міської ради, на утримання якої у бюджет на 2010 рік закладено 600 000 грн, виявилась заслугою Арсешки", - додав наостанок обурений мер.

Нагадаємо, очолювана Арсенієм Яценюком партія "Фронт змін" вчора заявила, що мер Ратушняк побив їхню агітаторку.

За даними прес-служби організації, 6 серпня, в центрі Ужгорода Ратушняк здійснив "зухвалий хуліганський напад на агітаторів ГО "Фронт змін".

Як повідомив "Фронт змін", двоє дівчат-активісток в інформаційному наметі "Фронту змін", поширювали серед перехожих друковану продукцію. Сергій Ратушняк, який опинився в цей час поблизу, почав нецензурно ображати дівчат, накинувся на одну з них, вхопив за горло і щосили штовхнув на землю.

Читайте також:

Мер Ужгорода побився з агітаторкою Яценюка

У Луганську п'яний водій розірвав ДАІшнику рота

Начальник міліції відкрив стрілянину на пляжі і побив рятівника

Скандал у Партії регіонів: Шуфрич побив Льовочкіна

ВідеоМер Ужгорода побив агітаторку Яценюка

Залиште свій коментар

Вибір редакції