"Мережевий хом'ячок" Навальний готовий поборотися за крісло президента Росії

Дата публікації
Перегляди
1980
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Мережевий хом'ячок" Навальний готовий поборотися за крісло президента Росії

Навальний готовий створити свою партію і взяти участь у "легітимних" виборах президента / Фото: AFP

Відомий блогер Олексій Навальний не виключив, що в майбутньому створить свою партію і боротиметься за посаду президента РФ.

Російський опозиційний блогер Олексій Навальний заявив, що готовий створити свою партію і претендувати на посаду президента Росії після того, як вибори в країні стануть вільними і справедливими.

В інтерв'ю радіостанції "Эхо Москви" Навальний заявив, що президентські вибори, призначені на 4 березня 2012 року, "виборами не є, вони в будь-якому випадку є нелегітимними, ми їх не визнаємо ніколи".

За його словами, він домагатиметься скасування результатів цих виборів і нового волевиявлення.

Коментуючи перспективи протестного руху в Росії, який набрав обертів після виборів до Держдуми 4 грудня, Навальний зазначив, що "цей рух не помре, він буде наростати".

"І він закінчиться тим, що в країні має змінитися політичний режим", - додав опозиціонер в інтерв'ю BBC Russian.

Олексій Навальний став одним з найяскравіших учасників опозиційних акцій в Росії, які відбувалися протягом останнього місяця.

Виступаючи 5 грудня на мітингу на Чистих ставках, Навальний заявив: "Вони можуть називати нас, мікроблогерів, мережними хом'яками. Я мережевий хом'ячок, і я перегризу глотку цій худобі!"

У той же день він був заарештований і засуджений до 15 діб арешту. Після звільнення Навального зустріли як героя тисячі опозиційно налаштованих громадян, і він став явною зіркою мітингу на проспекті Сахарова в Москві 24 грудня.

Західна преса охрестила його "символом опозиції Путіну". При цьому Навальний не приховує своїх націоналістичних поглядів, регулярно бере участь в ультранаціоналістичному "Російському марші" і навіть у маніфестаціях під гаслом "Досить годувати Кавказ!".

Нагадаємо, саме Навальний охарактеризував партію Володимира Путіна "Єдина Росія" як "партію шахраїв і злодіїв": це вислів став одним з гасел антиурядових маніфестацій.

Наступні масові мітинги в Росії заплановані вже після новорічних свят, які триватимуть до 10 січня. Навальний знову закликав вивести на вулиці російських міст ще більше людей - до мільйона.

Читайте також:

Путін закликав до "загальнонаціональної психотерапії" на ТБ

Медведєв процитував у Twitter матюки про опозицію

"Єдина Росія" випустила агітаційне відео: "Голосуйте за партію шахраїв і злодіїв"

На мітинг в Москві вийшли майже 100 тисяч людей (фото, відео)

"Мережевий хом'ячок" Навальний готовий поборотися за крісло президента Росії

"Мережевий хом'ячок" Навальний готовий поборотися за крісло президента Росії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1980
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація