На світлинах зображено північних корейців, які намагаються знайти у річці золото, і усміхнених китайських танцівниць.

Інформаційне агентство Reuters опублікувало світлини, на яких зображено життя людей у КНДР та КНР. На них показано істотну різницю між двома країнами, життям звичайних громадян. Так, на світлинах зображено, як північні корейці шукають у річці золото, а жінка прогулюється безлюдним селищем тощо. Одразу на контрасті зображується підбірка фото з Китаю: усміхнені танцівниці та щасливі молоді люди, які прогулюються містом.

ВідеоЛідер КНДР зробив сенсаційну заяву щодо ядерної зброї

Кім Чен Ин готовий відмовитися від небезпечної зброї, якщо сусідня Південна Корея та США створять необхідні умови. Про це, за даними китайських ЗМІ, заявив він сам під час візиту до Піднебесної. Днями лідер КНДР разом із дружиною навідався у Китай. За останні сім років це його перша офіційна закордонна поїздка. Усі деталі тримають у таємниці.

Лідер КНДР зробив сенсаційну заяву щодо ядерної зброї

Нагадаємо, що влада КНДР повідомила США, що на майбутній зустрічі з американським президентом Кім Чен Ин готовий обговорювати згортання північнокорейської ядерної програми. Досі позиція КНДР озвучувалася опосередковано - через Південну Корею. В адміністрації США підтвердили прямий контакт між американськими та північнокорейськими чиновниками, проте відмовилися повідомити, хто саме, коли і де проводив переговори. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції