Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мерія російського Сочі знайшла виправдання загибелі 7-річного хлопчика в зливовій канаві

У смерті дитини зробили винною бабусю.

У мерії Сочі пояснили трагічну смерть 7-річного хлопчика, який затонув у відкритій зливовій канаві, збігом несприятливих обставин. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Разом із бабусею дитина йшла вулицею, що була затоплена після сильних злив. Хлопчик бабусю обігнав буквально на кілька кроків – і провалився в рівчак. У відчаї старенька намагалася дістати дитину, але потік води відніс хлопця під бетонну плиту. Тіло дитини знайшли аж у Чорному морі.

Сьогодні хлопчика поховали. Чиновники визнають, що канава справді не була прикрита ґратами, бо так нібито було спроектовано. І дорікають бабусі – мовляв, вона мала знати про рівчак та штормове попередження.

ВідеоЗбіг несприятливих обставин: мерія Сочі пояснила смерть хлопчика у відкритій зливовій канаві

Разом із бабусею 7-річний хлопчик ішов вулицею, що була затоплена після сильних злив. Хлопчик бабусю обігнав буквально на кілька кроків і провалився в рівчак. У відчаї та намагалася дістати дитину. Потік води відніс хлопця під бетонну плиту, тіло дитини знайшли в Чорному морі. Чиновники визнають – канава справді не була прикрита ґратами, бо так нібито було спроектовано. Дорікають бабусі – мовляв, вона мала знати про рівчак та штормове попередження. 

Збіг несприятливих обставин: мерія Сочі пояснила смерть хлопчика у відкритій зливовій канаві

Залиште свій коментар

Вибір редакції