Мерія Єрусалиму зняла 300 надгробних плит на середньовічному мусульманському кладовищі

Ізраїльська влада порушила судову постанову про недоторканість території спірних земель.

Ізраїльська влада зняла з могил на середньовічному мусульманському кладовищі в центрі Єрусалиму близько 300 надгробних каменів. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на агентство AP, яке в свою чергу посилається на мерію міста.

Територія, на якій розташовується кладовище, - предмет суперечки між мусульманами і владою міста. Центр Симона Візенталя, штаб-квартира якого розташовується в Лос-Анджелесі, має намір побудувати на цьому місці "Музей терпимості" (Museum of Tolerance), тоді як мусульманські активісти виступають проти будівництва і розкопування могил цього кладовища.

За даними мерії Єрусалиму, надгробні камені підроблені й були нещодавно встановлені мусульманськими активістами. У мерії стверджують, що представники Ісламського руху скористалися дозволом на реставрацію могил і встановили підроблені надгробні плити на могилах кладовища.

Представники Ісламського руху заперечують ці звинувачення і заявляють, що всі плити справжні. Активісти при цьому звинувачують місцеву владу в порушенні ухвали суду не руйнувати могили без узгодження з мусульманським рухом, підсумовує AP.

Читайте також:

Глава Міноборони Ізраїлю взяв відповідальність за захоплення "флотилії свободи"

Дерево викликало конфлікт на кордоні Ізраїлю та Лівану

Ізраїль пообіцяв ХАМАСу і Лівану відповідати силою на будь-який напад

Лідер "Хізбалли" пообіцяв "відрубати руку Ізраїлю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: