Меркель: до 2009 - посткіотська угода

"Велика вісімка" погодилися внести пункт про необхідність "істотного" зниження об'ємів викидів парникових газів.

Угода Кіотського протоколу, що закінчується в 2012 році, може бути досягнута до 2009 року, заявила в четвер канцлер ФРН Ангела Меркель. 

Вона сказала, що на самміті "вісімки" досягнутий прогрес в питанні про скорочення викиду парникових газів. Особливо важливим вона назвала той факт, що Канада, США і Японія обіцяли приєднатися до скорочення викидів і "не просто коли-небудь, а з ясною обіцянкою визначитися на початок конференції на Балі, яка відбудеться в кінці поточного року". 

"Таким чином, до 2009 року ми цілком можемо розраховувати на досягнення посткіотського угоди", - сказала Меркель. На питання, наскільки її влаштовує досягнутий компроміс, вона заявила: "Я чудово можу жити з цим компромісом і вважаю його великим кроком вперед". 

Меркель залишилась задоволена тим, що всі вісім країн схвалили доповідь по клімату і погодилися з тим, що "встановлення конкретних цілей по скороченню викидів всім нам потрібне". За її словами, це буде зроблено під егідою ООН.

"Велика вісімка" зайнялась кліматом
G-8 боротимуться зі змінами клімату.
Сьогодні лідери країн "великої вісімки" погодилися внести до тексту остаточного комюніке за підсумками саміту пункт про необхідність "істотного" зниження об'ємів викидів парникових газів. Також  було ухвалено рішення про те, що запропонована американською стороною ініціатива по боротьбі із змінами клімату повинна бути передана на розгляд ООН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: