Меркель дорікнула Путіну, що його політика розходиться з політикою Росії

Канцлер Німеччини Ангела Меркель висловила критичні зауваження російському прем’єру Володимиру Путіну.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала економічну політику Росії тією, що не відповідає ініціативі російського прем'єра Володимира Путіна, який запропонував створити єдиний торговельний простір "від Лісабона до Владивостока".

У четвер у німецькій газеті Suddeutsche Zeitung з'явилася стаття Путіна, в якій він закликав ЄС прибрати всі перепони на шляху вступу Росії до СОТ і запропонував уніфікувати законодавство та митні процедури для створення гармонійного спільноти економік від Лісабона до Владивостока.

Цей матеріал був приурочений до участі Путіна 25-26 листопада в організованому німецькою газетою IV щорічному економічному Форумі керівників і топ-менеджерів провідних німецьких компаній.

"Я б поставилася до цього з деяким скептицизмом. Недавні кроки Росії спрямовані в інший бік", - заявила Меркель, виступаючи на форумі. В якості таких дій німецький канцлер насамперед назвала митний союз Росії, Білорусії і Казахстану, до створення якого Берлін поставився з несхваленням.

Нагадаємо, Путін вчергове приїхав у гості до канцлера Німеччини Ангели Меркель.

У планах російського прем’єра обговорити хід будівництва "Північного потоку", обсяги поставок газу до Німеччини та ЄС (Франція, Данія, Нідерланди вже ведуть переговори про їх збільшення), вступ Росії до СОТ, новий договір про партнерство ЄС-Росія та прискорення введення безвізового режиму між Росією та Німеччиною.

Читайте також:

Європейці назвали найвпливовішими політиками Путіна і Обаму

Путін закликав Євросоюз скасувати візи для росіян

За Ангелою Меркель гнався псих

У Німеччині ходять чутки про відставку Меркель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: