"Шкодую про це рішення". Меркель прокоментувала відмову своєї наступниці боротися за пост канцлерки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Канцлерка Німеччини подякувала Крамп-Карренбауер за роботу.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель жалкує про рішення лідерки партії Християнсько-демократичний союз Аннегрет Крамп-Карренбауер, яка відмовилася балотуватися в канцлерки ФРН у 2021 році.

 Про це розповіла очільниця німецького уряду журналістам 10 лютого, пише DW.

Як сказала Меркель, вона "взяла до відома це рішення, але і шкодує про нього". Меркель додала, що продовжить "активно працювати" із Крамп-Карренбауер, зокрема, у питанні щодо висунення нового кандидата в канцлери. А також в уряді, де Крамп-Карренбауер й надалі очолюватиме міністерство оборони.

"Я прийняла це рішення до відома, шкодую про нього. Можу уявити, що воно далося Аннегрет Крамп-Карренбауер нелегко, і я дякую їй за готовність супроводжувати процес вибору кандидата на посаду канцлера як голова партії", - зауважила Меркель.

За її словами, під час перебування на посаді глави ХДС Крамп-Карренбауер змогла "позначити важливі речі і запустити значні процеси", наприклад, у сфері поглиблення співпраці між союзницькими партіями ХДС і ХСС, а також у процесі вироблення нової програми партії.

Нагадаємо, 10 лютого Аннегрет Крамп-Карренбауер оголосила, що не висуватиметься в канцлерки ФРГ.

Відео Ангела Меркель слухала державний гімн сидячи на тлі проблем зі здоров'ям

Під час зустрічі з прем'єркою Данії обидві урядовці слухали гімни своїх держав не стоячи, як це заведено у світовій дипломатичній практиці, а сидячи. За останній місяць на публічних заходах Меркель трусило тричі. Після зміни протоколу тремтіння вже не було.  

Ангела Меркель слухала державний гімн сидячи на тлі проблем зі здоров'ям

Залиште свій коментар

Вибір редакції