Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меркель визнала свою відповідальність за поразку на місцевих виборах в Німеччині

Добою раніше стало відомо, що Християнсько-демократичний союз поступився антимігрантським прибічникам.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель взяла на себе відповідальність за поразку своєї партії — Християнсько-демократичного союзу — перед "Альтернативою для Німеччини" на місцевих виборах в північно-східній Німеччині.

"Я — голова партії, я федеральна канцлерка. В очах людей ці речі є неподільними. І тому я теж відповідальна", — сказала Меркель. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Меркель також заявила, що тепер треба думати, "як можна повернути довіру".

Днем раніше на місцевих виборах ХДС поступився правопопулістам партії "Альтернатива для Німеччини", яка здобула понад 20% голосів виборців.

Такий результат ХДС пов'язують з невдоволенням німецького населення щодо політики Меркель стосовно біженців. АдН, своєю чергою, пропагують антимігрантську політику.

Однак, попри поразку канцлер і досі впевнена, що її політика щодо біженців правильна. 

"Ми повинні взяти до уваги, що багато людей не мають достатньої довіри до компетентності влади у цих питаннях, хоча нам вже чимало чого вдалося досягти", — заявила вона.

Як повідомлялося раніше, на місцевих виборах в північно-східній Німеччині партія Ангели Меркель отримала близько 19% голосів виборців, поступившись партії з антимігрантськими настроями "Альтернатива для Німеччини", яка здобула приблизно 21% голосів. Першою в "перегонах" стала лівоцентристська Соціал-демократична партія.

Відео У Німеччині виборці засумнівалися у профпридатності Ангели Меркель

Залиште свій коментар

Вибір редакції