Меркель сказала, що думає про мусульман

Якщо мусульмани хочуть жити в Німеччині, вони повинні насамперед поважати конституцію країни, а не закони шаріату, заявила Меркель.

Канцлер Ангела Меркель роз'яснила свою позиції з питання мусульманства в Німеччині, яке займає все більш важливе місце в суспільній свідомості країни.

Вона заявила, що якщо мусульмани хочуть жити в Німеччині, вони повинні насамперед поважати конституцію країни, а не закони шаріату.

Після виступу президента Крістіана Вульфа, який назвав іслам частиною Німеччини, канцлер вирішила продемонструвати більш жорсткий підхід до проблеми. Її слова пролунали для товаришів по християнсько-демократичній партії, які вважають Меркель і Вульфа занадто центристськими.

Меркель наголосила висловлювання Вульфа про "іудео-християнське коріння Німеччини".

"Звичайно, в Німеччині є ще й мусульмани. Але важливо, щоб цінності ісламу відповідали нашій конституції", - продовжила вона.

Меркель сказала, що Німеччина потребує "освічених і соціально інтегрованих імамів", і знов повернулася до того, що "німецька культура грунтується на християнських та іудейських цінностях вже багато століть, якщо не тисячоліть".

Після того, як книга Тіло Сарацини зняла табу з теми несумісності ісламських та європейських цінностей і краху мультикультурного суспільства в Європі, німецьким політикам доводиться щодня висловлювати свою позицію з питання мусульманської імміграції в Німеччині.

Читайте також:

Саркозі заявив, що Меркель має намір ліквідувати циганські табори

Меркель нагородила художника, який малював карикатури на Мухаммеда

"Мусульманське братство" відкрило "ісламський Facebook"

Носіння паранджі хочуть заборонити в усій Європі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: